Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Şık ve kullanışlı olan mekan dekorasyonlarında ısı camlı katlanır cam balkon sistemi ilk olarak kullanılan sistemlerdir. Aynı zamanda ısıcamlı olma özelliği ile birlikte dört mevsim kullanım imkanı sunduğu bu alanların çok daha sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Isıcamlı cam balkon sisteminde camın özelliğinden kaynaklanan bir yalıtım da gerçekleştirilmektedir. Oldukça sağlıklı bir şekilde ses ve ısı yalıtımı sağlayan sistem sayesinde teras ve balkonların dört mevsim her koşulda en iyi şekilde kullanılması mümkün oluyor.

Bu sisteme yeni kazandırılan bu özellik kullanıcıya büyük bir avantaj sağlamaktadır. Evlerde daha çok tercih edilen bu cam balkon sistemleri ofis ve buna benzer iş yerleri için de ideal bir şekilde kullanılabiliyor.

Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Bu özellikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan, hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Standart düz camlarla üretilen Isıcamın darbelere karşı dayanıklılığı yoktur. Bu nedenle kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır.

  • Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde istenildiği kadar kanat sayısı uygulanabilir.
  • Kullanılan alanlarda alanını aynen korumaktadır. İstediğiniz yöne açılım yapabilirsiniz.
  • Katlanır Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde teknik yapısı hem 4mm Temperli Cam+(20)+4mm Temperli Cam yada 6mm Temperli Cam+(16)+6mm Temperli Cam kullanımları için uygundur. Darbeye dayanıklı temperli cam olduğu için kırılma halinde tehlike arz etmez.
  • Alt ve üst kısımlarında kullanılan zamak lamalar sayesinde rulmanlarda aşınma ve açılır kanatta kanatın düşme olayı yaşanmaz.
  • Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sağanak yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Patentli Alüminyum Fitillerimiz ömür boyu garanti kapsamındadır.
  • Kasa birleşmeleri istenilen açıda kesilebilir.